Novinka
Elegantní sklenice na sekt z kolekce La Divina od Villeroy & Boch zaujmou štíhlým tvarem a nadčasovým designem. Kvalitní křišťálové sklo bez obsahu olova podtrhne perlení i chuť šumivých vín. Ideální pro slavnostní příležitosti i stylové každodenní stolování.
| Barva | Čirá |
| Kolekce | La Divina |
| Materiál | Křišťálové sklo |
| Rozměr | 7,10 x 7,10 x 25,1 cm |
| Typ | Sklenice |
| Objem | 260 ml |
| Hmotnost | 640 g |
| Vhodný do myčky na nádobí | ano |
| Originální obal/balení | Dárková krabička |