Novinka
Elegantní sklenice na panáky z kolekce La Divina od Villeroy & Boch zaujmou čistým minimalistickým designem a kvalitním křišťálovým sklem. Ideální pro servírování destilátů při slavnostních i každodenních příležitostech.
| Barva | Čirá |
| Kolekce | La Divina |
| Materiál | Křišťálové sklo |
| Rozměr | 4,9 x 4,9 x 5,3 cm |
| Typ | Sklenice |
| Objem | 40 ml |
| Hmotnost | 320 g |
| Vhodný do myčky na nádobí | ano |
| Originální obal/balení | Dárková krabička |