Luxusní aroma difuzér ze světa Maxe Benjamina s příjemnou ovocno-svěží vůní White Pomegranate. Obklopte se exotickou vůní inspirovanou venkovními trhy Verony, nejromantičtějšího italského města. Elegantní láhev z kouřového skla a se zlatým charakteristickým znakem dodá difuzéru sofistikovaný vzhled.
| Barva | Zlatá, Šedá |
| Vůně | Svěží, Čistá |
| Materiál | Sklo |
| Rozměr | 6 × 6 × 13 cm |
| Země původu | Irsko |
| Objem | 150 ml |
| Hmotnost | 531 g |
| Doba difúze | min. 4 měsíce |
| Originální obal/balení | Dárková krabička |