Novinka
Stylové sklenice na vodu nebo whisky z kolekce La Divina od Villeroy & Boch zaujmou jednoduchým elegantním designem a kvalitním křišťálovým sklem. Ideální pro každodenní použití i slavnostní chvíle.
| Barva | Čirá |
| Kolekce | La Divina |
| Materiál | Křišťálové sklo |
| Rozměr | 8,5 x 8,5 x 15,1 cm |
| Typ | Sklenice |
| Objem | 360 ml |
| Hmotnost | 920 g |
| Vhodný do myčky na nádobí | ano |
| Originální obal/balení | Dárková krabička |