Novinka
Univerzální sklenice na vodu nebo pivo z kolekce La Divina od Villeroy & Boch vynikají čistým designem a kvalitním křišťálovým sklem. Ideální pro každodenní použití i stylové servírování nápojů.
| Barva | Čirá |
| Kolekce | La Divina |
| Materiál | Křišťálové sklo |
| Rozměr | 7,8 x 7,8 x 14,4 cm |
| Typ | Sklenice |
| Objem | 330 ml |
| Hmotnost | 576 g |
| Vhodný do myčky na nádobí | ano |
| Originální obal/balení | Dárková krabička |