Novinka
Luxusní sklenice na červené víno typu Burgundy z kolekce La Divina od Villeroy & Boch vynikají velkým kalichem, který umožňuje dokonalé rozvinutí aroma. Ideální volba pro milovníky plných a aromatických vín.
| Barva | Čirá |
| Kolekce | La Divina |
| Materiál | Křišťálové sklo |
| Rozměr | 10,9 x 10,9 x 24,3 cm |
| Typ | Sklenice |
| Objem | 680 ml |
| Hmotnost | 820 g |
| Vhodný do myčky na nádobí | ano |
| Originální obal/balení | Dárková krabička |