Novinka
Elegantní sklenice na červené víno typu Bordeaux z kolekce La Divina od Villeroy & Boch vynikají vyšším kalichem, který podpoří rozvinutí chuti i aroma vína. Ideální volba pro plná a strukturovaná červená vína.
| Barva | Čirá |
| Kolekce | La Divina |
| Materiál | Křišťálové sklo |
| Rozměr | 10,2 x 10,2 x 25,2 cm |
| Typ | Sklenice |
| Objem | 650 ml |
| Hmotnost | 860 g |
| Vhodný do myčky na nádobí | ano |
| Originální obal/balení | Dárková krabička |