Novinka
Elegantní sklenice na longdrink z kolekce La Divina od Villeroy & Boch vynikají štíhlým tvarem a čistým designem. Kvalitní křišťálové sklo podtrhne vzhled i chuť míchaných nápojů a dodá každému servírování styl.
| Barva | Čirá |
| Kolekce | La Divina |
| Materiál | Křišťálové sklo |
| Rozměr | 7 x 7 x 15,1 cm |
| Typ | Sklenice |
| Objem | 440 ml |
| Hmotnost | 1,22 kg |
| Vhodný do myčky na nádobí | ano |
| Originální obal/balení | Dárková krabička |