Novinka
Elegantní sklenice na červené víno z kvalitního křišťálového skla z kolekce La Divina od Villeroy & Boch dodají každému stolování luxusní nádech. Ideální pro každodenní chvíle i slavnostní příležitosti.
| Barva | Čirá |
| Kolekce | La Divina |
| Materiál | Křišťálové sklo |
| Rozměr | 9,6 x 9,6 x 23,4 cm |
| Typ | Sklenice |
| Objem | 470 ml |
| Hmotnost | 700 g |
| Vhodný do myčky na nádobí | ano |
| Originální obal/balení | Dárková krabička |